DIANA BELFOR co to jest
Kto to jest BELFOR DIANA DE? Słownik hrabina o zimnym sercu, otoczona gronem wielbicieli. W nocy.

Biografia Belfor Diana De

Kim był BELFOR DIANA DE: bohaterka komedii L. de Vega Pies ogrodnika piękna i bogata hrabina o zimnym sercu, otoczona gronem wielbicieli. W nocy przyłapuje na schadzce swego sekretarza; Teodora z dwórką; Marcelą. Z niezwykłą siłą rozpoczyna być zazdrosna, odsuwa Marcelę, zaś Teodorowi wyznaje miłość, ten zaś - wszak niskiego stanu - zwraca się z afektem ku Dianie. rozpoczyna się kontredans: chłodny Teodor rozpala Dianę, rozkochany Teodor ochładza jej emocje i Diana przypomina sobie o jego niskim pochodzeniu, lecz kiedy Teodor chce wrócić do Marceli, wszystko rozpoczyna się od początku. Diana dręczy Teodora, który postanawia wyjechać. Zjawia się niespodziewanie hrabia Lodovico, który wyznaje, że Teodor jest jego dawno zaginionym synem i jedynym spadkobiercą, co odmienia uczucia Diany. Gdy okazuje się, iż nowa przypadek jest rezultatem oszustwa; Tristana, hrabinie to nie przeszkadza, byle tylko dla świata Teodor nadal był hrabią

LITERATURA BERGOTTE:
biografia bohater cyklu powieściowego M. Prousta W poszukiwaniu straconego czasu poeta, którego utwory zachwycają młodego; Marcela belfor diana de.
LITERATURA BUDDENBROOK CHRISTIAN:
biografia Manna Buddenbrookowie syn; Jeana Buddenbrooka, brat; Toma Buddenbrooka;enfant terrible, sprawiał kłopoty od najmłodszych lat, wesoły, skandalizujący, szukał dla siebie miejsca nie tylko w rodzinnej belfor diana de.
LITERATURA BIEGAŃSKA ZAWISTOWSKA ZOFIA:
biografia powieści W. Styrona Wybór Zofii uderzająco piękna, ponadtrzydziestoletnia Polka, córka profesora prawa, wojującego antysemity, wychowana w kulcie niemieckości. Pianistka, poliglotka, miłośniczka belfor diana de.

Czym jest De Diana Belfor znaczenie w Słownik bohaterów B .

  • Dodano:
  • Autor: