EMILIA BRENT co to jest
Kto to jest BRENT EMILIA? Słownik sześćdziesięcioletnia kobieta, nie uznająca gnuśności.

Biografia Brent Emilia

Kim był BRENT EMILIA: jedna z bohaterek powieści A. Christie Dziesięciu Murzynków sześćdziesięcioletnia kobieta, nie uznająca gnuśności, nieustępliwa i prawa. Zwabiona na Wyspę Murzynków, zostaje zamordowana (cyjanek wstrzyknięty w szyję). Przedtem była oskarżana o przyczynienie się do śmierci pewnej kobiety, której wymówiła mieszkanie, kiedy ta była w ciężkiej sytuacji życiowej

LITERATURA BEER GINA:
biografia postać z powieści S.I. Witkiewicza Pożegnanie jesieni żona bogatego Żyda, kuzynka; Zosi Osłabędzkiej i dawna kochanka; Atanazego Bazakbala;po śmierci męża, kochanka; Sajetana Tempego i jego sekretarka brent emilia.
LITERATURA BEATRYCZE (FRYDERYK):
biografia Goldoniego Sługa dwóch panów po zamordowaniu poprzez; Forindę jej brata Fryderyka, dziewczyna przebiera się za mężczyznę (właśnie Fryderyka). Jej ukochanym jest Forindo. Beatrycze śledzi go, aby brent emilia.
LITERATURA BOROMIR:
biografia R.R. Tolkiena Król Pierścieni: Wyprawa, Dwie Wieże, Powrót Króla syn Denothera II, Namiestnik Gondoru, członek Drużyny Pierścienia, ulega jego czarowi. Sprzeniewierzenie się idei Wyprawy okupuje brent emilia.

Czym jest Emilia Brent znaczenie w Słownik bohaterów B .

  • Dodano:
  • Autor: