HJALMAR EKDAL co to jest
Kto to jest EKDAL HJALMAR? Słownik fotograf, otoczenie uważało go za znakomitą osobowość. Tę opinię.

Biografia Ekdal Hjalmar

Kim był EKDAL HJALMAR: postać z dramatu H. Ibsena Dzika kaczka syn starego; Ekdala, fotograf, otoczenie uważało go za znakomitą osobowość. Tę opinię podtrzymywała jego żona i córka i sąsiad, lekarz; Relling. Pracował nad tajemniczym wynalazkiem. W rzeczywistości robota nad nim była pretekstem do uwalniania się od wszelkich - rodzinnych i zawodowych - obowiązków, a wynalazek w ogóle nie istniał. Nie mógł wybaczyć żonie dawnego romansu, brutalnie odtrącił córkę, ponieważ rozpoczął wątpić, czy jest jej ojcem

LITERATURA ESTRAGON:
biografia Becketta Czekając na Godota jest człowiekiem ospałym, powolnym, niechlujnym i zmysłowym. Lubi spać i jeść. Typ rozmamłanego głupka, zdradzającego jednak pewien spryt i przenikliwość. Niczego nie ekdal hjalmar.
LITERATURA EVARISTA DE LAS CUEBAS:
biografia powieści R. Jaworskiego Wesele hrabiego Orgaza potomkini żony El Greca.; Yetmeyer powierza jej rolę primabaleriny w swoim dancingu i rolę panny młodej w widowisku Wesele hrabiego Orgaza ekdal hjalmar.
LITERATURA EUGENIA:
biografia dramatu S. Mrożka Tango babcia; Artura, krzykliwie ubrana, niefrasobliwa, namiętnie grywa w karty. Za niewłaściwe zachowanie wnuk karze ją leżeniem na katafalku. Jej śmierć zostaje poprzez Artura ekdal hjalmar.

Czym jest Hjalmar Ekdal znaczenie w Słownik bohaterów E .

  • Dodano:
  • Autor: