KLARA KAMINER co to jest
Kto to jest KAMINER KLARA? Słownik córka budowniczego z Litwy, stanowcza, rezolutna megalomanka.

Biografia Kaminer Klara

Kim był KAMINER KLARA: jedna z bohaterek powieści I. Singera Dwór Żydówka, wdowa, córka budowniczego z Litwy, stanowcza, rezolutna megalomanka, myśląca jedynie o swojej wygodzie, żądna pieniędzy. Wychodzi za; Kalmana i ma z nim dziecko. Prowadzi hulaszczy tryb życia, nie liczy się z mężem, regularnie się z nim kłóci. Ma kochanka guwernera, z którym zachodzi w ciążę. Rozwodzi się, wyjeżdża do Warszawy, aby namówić kochanka na wyjazd z państwie

LITERATURA KORZECKI:
biografia powieści S. Żeromskiego Ludzie bezdomni młody (około trzydziestoletni) inż., po trosze konspirator, nadwrażliwiec o dekadenckich nastrojach, silnie wyczulony na ludzką krzywdę. Miłośnik literatury i kaminer klara.
LITERATURA KSIˇDZ:
biografia Opowieści kanterberyjskich G. Chaucera wędruje wspólnie z innymi do Canterbury, aby złożyć hołd męczennikowi. W drodze opowiada historię pewnego koguta i kury - jej sedno sprowadza się do tego, aby kaminer klara.
LITERATURA KSIˇDZ:
biografia powieści G. Greena Moc i chwała ścigany poprzez policję (nie wyrzekł się praktyk religijnych, zakazanych poprzez władzę), od dziesięciu lat ukrywa się i jako jedyny z księży nie ucieka z państwie kaminer klara.

Czym jest Klara Kaminer znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: