NILS KROGSTAD co to jest
Kto to jest KROGSTAD NILS? Słownik Banku Akcyjnego, którego dyrektorem został; Torwald Helmer;był.

Biografia Krogstad Nils

Kim był KROGSTAD NILS: postać z dramatu H. Ibsena Dom lalki adwokat, urzędnik Banku Akcyjnego, którego dyrektorem został; Torwald Helmer;był kiedyś lichwiarzem, który pożyczył znaczącą sumę; Norze Helmer;wiedział, iż sfałszowała podpis ojca na rewersie, szantażował ją, by nie stracić pracy w banku, gdy go jednak zwolniono, powiadomił listownie o wszystkim męża Nory, gdy; Krystyna Linde postanowiła do niego wrócić, zwrócił rewers Helmerowi

LITERATURA KOS JANEK:
biografia powieści J. Przymanowskiego Czterej pancerni i pies jako młody chłopiec zaciągnął się do Wojska Polskiego przy Armii Radzieckiej, służył w I brygadzie wojsk pancernych. Członek, a po śmierci; Wasyla krogstad nils.
LITERATURA KRÓL KLEMENS:
biografia Brandysa Matka Królów syn; Łucji Władca;zdolny, w trakcie wojny uczęszczał na komplety;pod wpływem; Wiktora Lewena zapisuje się do partii komunistycznej;aresztowany, osadzony w Majdanku;po wojnie krogstad nils.
LITERATURA KLARYSSA:
biografia Zabłockiego Fircyk w zalotach żona; Arysta, pogodna, dowcipna aczkolwiek płocha dama, niesłusznie posądzona poprzez męża o romans z Fircykiem, wyznająca zasadę, że pkt. honoru nad wszystkie krogstad nils.

Czym jest Nils Krogstad znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: