MARSJANIE co to jest
Kto to jest MARSJANIE? Słownik olbrzymy, które przybyły na Ziemię w 1894 roku, w okresie wielkiej.

Biografia Marsjanie

Kim był MARSJANIE: postacie z powieści G. Wellsa Wojna światów opancerzone olbrzymy, które przybyły na Ziemię w 1894 roku, w okresie wielkiej opozycji Marsa;opancerzenie składało się z trzech nóg i aluminiowego ciała;wyglądały jak kraby o lśniącej powłoce, miały ogromne, obłe cielska, z przodu twarz bez nozdrzy i parę wielkich oczu, a pod nimi coś w rodzaju mięsistego dzioba;żywiły się krwią, nawet ludzką, obywały się bez snu, pracowały 24 godz. na dobę, rozmnażały się poprzez wypączkowywanie z ciała rodziciela, były bezpłciowe, zamiast uszu miały kolistą membranę z tyłu głowy;zginęły zaatakowane poprzez ziemskie drobnoustroje

LITERATURA MAŁY BEN:
biografia Partridge marsjanie.
LITERATURA MATERNA WŁADYSŁAW:
biografia noweli S. Grabińskiego Świadek Materna pod wieczór dostawał halucynacji i mordował. Sprzedał swe ubranie Żydowi, mniemając, iż w ten sposób uwolni się od koszmaru. W trakcie rozprawy sądowej w marsjanie.
LITERATURA MIDAS:
biografia opowieści mitologicznych Owidiusza Przemiany władca Frygów, wyświadczył przysługę Bacchusowi, a ten, chcąc się odwdzięczyć, obiecał spełnić jego życzenie. Wtedy poprosił go, by wszystko, czego marsjanie.

Czym jest Marsjanie znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: