TENCH co to jest
Kto to jest TENCH? Słownik piętnastu lat mieszka w Meksyku, stomatolog, uskarża się na choroby.

Biografia Tench

Kim był TENCH: jedna z postaci powieści G. Greena Moc i chwała od piętnastu lat mieszka w Meksyku, stomatolog, uskarża się na choroby żołądkowe. Spotyka nieznajomego, którego obdarza zaufaniem, a po kilku miesiącach jest świadkiem jego rozstrzelania. Od naczelnika policji dowiaduje się, iż był to poszukiwany; Ksiądz. Śmierć Księdza skutkuje w nim zerwanie więzi z miejscem, gdzie poprzez tyle lat żył. Wyjeżdża, w poczuciu osamotnienia i opuszczenia

LITERATURA TUPMAN TRACY:
biografia postać z powieści K. Dickensa Klub Pickwicka kolega klubowy; Pickwicka. Kochliwy grubas. Po rozwiązaniu klubu nadal jest obiektem uwielbienia dam, lecz żadnej się nie oświadczył tench.
LITERATURA TEMPE SAJETAN:
biografia dramatu S.I. Witkiewicza Szewcy majster szewski, doświadczający pustki istnienia, upokorzony, ponieważ musi pracować dla wyzyskiwaczy. Zamknięty wspólnie z czeladnikami w więzieniu poprzez tench.
LITERATURA TATARSKA MARYSIA:
biografia J. Iwaszkiewicza Sława i chwała piękna aktorka, kiedyś związana z ojcem; Huberta Hubego;prowadziła w trakcie okupacji małą kawiarenkę;posądzona o wydanie Niemcom miejsca, gdzie odbywało się istotne tench.

Czym jest Tench znaczenie w Słownik bohaterów T .

  • Dodano:
  • Autor: