ZAWIADOWCA co to jest
Kto to jest ZAWIADOWCA? Słownik nadzorem przełożony; Całuska i; Miłosza Pipki;miał nadzwyczajny.

Biografia Zawiadowca

Kim był ZAWIADOWCA: postać z opowiadania B. Hrabala Pociągi pod specjalnym nadzorem przełożony; Całuska i; Miłosza Pipki;miał nadzwyczajny przychodnia z perskim dywanem, palmą i zegarem z marmuru. Był człowiekiem Towarzystwa Odnowy Moralnej, dlatego jego poglądy kłóciły się ze metodą życia Całuska. Hodował gołębie i w gołębniku spędzał więcej czasu niż w pracy

LITERATURA ZILLERGUT FRYDERYK KRAUS VON:
biografia Haška Dole i niedole dzielnego żołnierza Szwejka pułkownik, przełożony Lukasza, przykład tę poty wojskowej. Fatalny dowódca, kompromitujący się na wszystkich manewrach, otrzymuje stanowiska i zawiadowca.
LITERATURA ŻÓŁCIK:
biografia Rabelais´go Gargantua i Pantagruel niedobry król, pyszny tyran, korzysta z kłótni pomiędzy piekarzami a pasterzami króla Tęgospusta, by napaść na jego ziemię, niszcząc i pustosząc wszystko. Zostaje zawiadowca.
LITERATURA ZˇBEK:
biografia jedna z postaci w opowiadaniu M. Nowakowskiego Tapeta kochanek; Meli, który miał zabić jej męża, lecz nie zyskał się na to. Zamieszkał ostatecznie ze swą kochanką i jej mężem pod jednym dachem zawiadowca.

Czym jest Zawiadowca znaczenie w Słownik bohaterów Z .

  • Dodano:
  • Autor: