AUDIOMETR co to jest
Co znaczy audiometr? W fizyce tego urządzenia pozwalały określać progi słyszalności dla kilku.

Definicja Audiometr

Co to jest AUDIOMETR: urządzenie wykorzystywane do badania słuchu. Proste odmiany tego urządzenia pozwalały określać progi słyszalności dla kilku wybranych częstotliwości. Współczesne a. umożliwiają bardziej zaawansowane badania: określanie stopnia zmęczenia słuchu, określanie umiejętności do porównywania głośności dźwięku, badanie słuchu w hałasie, a również badanie tak zwany przewodnictwa kostnego

Definicja Augera Zjawisko:
Co to jest przejście atomu ze stanu wzbudzonego do stanu podstawowego z jednoczesną emisją elektronu. Wskutek bombardowania elektronami albo przekazywania energii w innej formie atom może znaleźć się w stanie audiometr.
Definicja Astygmatyzm:
Co to jest aberracji) układów optycznych, polegająca na tym, iż pkt. leżący poza osią układu optycznego odwzorowywany jest nie jako pkt., ale jako odcinki wzajemnie prostopadłe leżące w różnych płaszczyznach audiometr.
Definicja Aktywacja:
Co to jest cząsteczki, dzięki pochłoniętej energii, ze stanu nieaktywnego w stan aktywny, gdzie może ona realizować przemianę chemiczną. (2) Mechanizm przemiany substancji niepromieniotwórczej w audiometr.

Czym jest Audiometr znaczenie w Słownik fizyka na A .

  • Dodano:
  • Autor: