STRUKTURA NADSUBTELNA LINII co to jest
Co znaczy struktura nadsubtelna linii widmowych? W fizyce różniących się bardzo nieznacznie.

Definicja STRUKTURA NADSUBTELNA LINII WIDMOWYCH

Co to jest STRUKTURA NADSUBTELNA LINII WIDMOWYCH: rozszczepienie linii widmowych na kilka składowych różniących się bardzo nieznacznie długością fali, będące wynikiem oddziaływania momentów magnetycznych elektronów z momentem magnetycznym jądra

Definicja Skrócenie Lorentzowskie:
Co to jest zzastosowania przekształceń Lorentza do współrzędnych końców pręta przy pomiarze jego długości, gdy pręt pozostaje wspoczynku wukładzie laboratoryjnym igdy porusza się względem niego ze stałą struktura nadsubtelna linii widmowych co to jest.
Definicja Stanu Równanie:
Co to jest układu fizycznego znajdującego się w stanie równowagi termodynamicznej przedstawia związek pomiędzy wyznacznikami opisującymi stan tego układu. Równanie Clapeyrona jest r. s. dla gazu doskonałego struktura nadsubtelna linii widmowych definicja.
Definicja Stopnie Swobody Molekuły:
Co to jest gromadzenia energii poprzez molekułę. Molekuła jednoatomowa może gromadzić energię jedynie wformie energii kinetycznej, posiadającej trzy składniki, każdy związany zjedną ztrzech składowych prędkości struktura nadsubtelna linii widmowych co znaczy.

Czym jest struktura nadsubtelna linii widmowych znaczenie w Słownik fizyka na S .

  • Dodano:
  • Autor: