Krzyżówka POTAMOLOGIA co to jest
Definicja potamologia co to jest. Czym jest cieków. Potamologia nie tylko opisuje rzeki przez co znaczy.

Czy przydatne?

Co to jest POTAMOLOGIA

Definicja POTAMOLOGIA: dział hydrologii zajmujący się badaniem rzek i innych cieków. Potamologia nie tylko opisuje rzeki przez badanie ilości wody w nich płynącej, rodzajów zasilania, typów koryta i tym podobne, lecz również zajmuje się badaniem zmienności przepływów, co ma ważne znaczenie na przykład dla zapobiegania powodziom

Co znaczy Pidżyn:
Porównanie język mieszany, utworzony na podstawie jęz. z angielskiego: i jakiegoś innego. W celu ułatwienia porozumiewania się ludności mówiącej wieloma językami potamologia co znaczy.
Krzyżówka Pogoda:
Dlaczego atmosfery w danym miejscu, określony poprzez układ przedmiotów meteorologicznych, takich jak między innymi: ciśnienie (ciśnienie atmosferyczne), temperatura, wilgotność powietrza, wiatr, rozmiar i potamologia krzyżówka.
Co to jest Porohy:
Jak lepiej regionalna nazwa progów skalnych w korycie rzecznym. Z uwagi na znaczącą odporność skał koryto w obrębie porohów zwęża się i jednocześnie uzyskuje większy spadek, stąd prąd rzeki na odcinku porohów potamologia co to jest.
Słownik Plaza:
Kiedy nachylony, piaszczysty albo żwirowy pas wybrzeża, stanowiący strefę graniczną między lądem a morzem. W zależności od stanu morza (kierunek wiatru, rozmiar fal) i rodzaju i wielkości pływów morskich potamologia słownik.

Czym jest Potamologia znaczenie w Słownik geografia P .

  • Dodano:
  • Autor: